WnętrzaAranżacja sypialni – ciemne barwy

Czy aranżacja wnętrz niewielkich pomieszczeń powinna opierać się tylko na jasnych barwach, a te ciemniejsze są zarezerwowane wyłącznie dla większych powierzchni? Niekoniecznie, niemniej jednak należy ich używać umiejętnie, aby nie osiągnąć efektu odwrotnego od zamierzonego i nie pomniejszyć optycznie wnętrza.

Najpierw należy zadbać o odpowiednie tło dla wystroju. Całkowitą odmianą dla wszechobecnej bieli będzie zastosowanie zdecydowanego, intensywnego koloru. W tym przypadku doskonale sprawdzi się stonowany, ciemny odcień niebieskiego. Delikatnym kontrastem, ale utrzymanym w całkowitej koncepcji wystroju, będzie szara podłoga.Duże możliwości wyboru kolorów

Barwy, będące podstawą aranżacji wnętrz, doskonale czują się nie tylko w swoim w towarzystwie, ale także w połączeniu z zieleniami, brązami i czernią. Dlatego też centrum pomieszczenia z powodzeniem może stanowić proste, drewniane łóżko w najciemniejszym z wymienionych kolorów.

Uzupełnieniem kompozycji będą utrzymane w tej samej tonacji i stylizacji szafki nocne, na których postawimy lampy o nowoczesnym designie. Walcowaty, biały klosz sprawi, że będą źródłem wyraźnego światła.Rozjaśniające dodatki

Teraz będzie można zająć się wyborem odpowiednich dodatków. Na początku najlepiej nieco ożywić i rozjaśnić serce sypialni, a w pierwszej kolejności można tego dokonać dobierając pościel. Dominującą barwą będzie biel, obejmująca ponad połowę tkaniny. W odniesieniu do pozostałych jej fragmentów warto zdecydować się na wzór, który będą tworzyły poziome pasy, których kolorystyka będzie krążyła wokół stonowanego niebieskiego, zieleni i brązów.

Doskonałym dodatkiem we wnętrzu będzie niewielki, miły w dotyku dywanik ozdobiony identycznym wzorem, utrzymanym w tych samych barwach. Świetnie sprawdzi się również zielony wazon umieszczony na podłodze, w którym znajdą się sztuczne dekoracje. Ciepłym akcentem będą również zasłony tworzące monochromatyczne zestawienie oparte na brązie i beżu. Zawieszone nad łóżkiem szerokie lustro dodatkowo optycznie powiększy wnętrze.

Jak można zauważyć, niewielka sypialnia doskonale odnajduje się w zdecydowanych i intensywnych kolorach. Umiejętnie dobrane wzory i dodatki sprawią, że miejsce to nie będzie wydawało się mniejsze, a panująca przytulna atmosfera zrekompensuje nieduży metraż.

NOWOCZESNE WNĘTRZA – PROJEKTY I ARANŻACJE

Zaprojektujmy wspólnie wnętrze

Jednym z powodów, dla którego zajmujemy się projektowaniem wnętrz, to radość z tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Uwielbiamy zbierać poszczególny elementy i tworzyć z nich coś co będzie służyło mieszkańcom przez kolejne lata. Dokładnie wsłuchujemy się w głos naszych klientów tak, aby efekt naszych prac był urzeczywistnieniem ich marzeń.
Kontakt
51 Francis Street, Darlinghurst NSW 2010
Social

Copyright by BOLD THEMES. All rights reserved.