WnętrzaKilka pomysłów na wnętrze sypialni na poddaszu

Marzy Ci się sypialnia na poddaszu? Wielu osobom podoba się wariant kiedy to mają głowę pod skosami więc bardzo często wydają duże pieniądze by móc zamieszkać w domu, który daje im taka właśnie możliwość i wybierają najlepsze projekty domów jednorodzinnych.

Kilka pomysłów na wnętrze sypialni na poddaszu

Aranżacja wnętrz nie jest rzeczą prostą. Stworzenie swojego prywatnego świata na poddaszu wiąże się z zainwestowaniem sporej sumy pieniężnej jak i również dostateczną wiedzą w tej kwestii. W takich pomieszczeniach na poddaszu skośne ściany schodzące się na górze stają się sufitem. Jeżeli więc mamy do zagospodarowania dość sporo miejsca na poddaszu powinniśmy pomyśleć o tym by ściany pomalować na żywy kolor, który nada pomieszczeniu przytulności jak i również optycznie go zmniejszy. Jest to bardzo ważna kwestia w związku z czym nie możemy o niej zapominać ani na moment.

Sypialnie na poddaszu mają to co siebie, że posiadają okna, które są wbudowane w skos w związku z czym będą się one otwierać  na zewnątrz a nie jak w przypadku zwykłych okien do środka. Dodatkowo w takim pomieszczeniu bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie, które rozjaśni zazwyczaj dość ciemne poddasze. Dlatego też bardzo często stosuje się zamontowanie reflektorków pod sufitem, które jasno świecą po całym pokoju.

Warto również pomyśleć o stojącej lampie obok łóżka. Te nastrojowe światełka dają najlepszy efekt wieczorami kiedy to staja się najefektywniejszym elementem wystroju naszej sypialni. Jednak opcja sypialni na poddaszu nie odpowiada wszystkim z tego względu, że nie wyobrażają sobie spania z głową wciśnięta pod skos. Wyobrażają sobie oni sytuacje kiedy to każdego ranka wstają z łóżka i uderzają się głową właśnie w ten skos. Wielu ma również odczucia związane z klaustrofobią śpiąc ze skosem nad głową. Jednakże można dojść do kompromisu w takiej sytuacji kiedy to możemy spać :nogami w drugą stronę” – nogi będą znajdować się pod skosem.

NOWOCZESNE WNĘTRZA – PROJEKTY I ARANŻACJE

Zaprojektujmy wspólnie wnętrze

Jednym z powodów, dla którego zajmujemy się projektowaniem wnętrz, to radość z tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Uwielbiamy zbierać poszczególny elementy i tworzyć z nich coś co będzie służyło mieszkańcom przez kolejne lata. Dokładnie wsłuchujemy się w głos naszych klientów tak, aby efekt naszych prac był urzeczywistnieniem ich marzeń.
Kontakt
51 Francis Street, Darlinghurst NSW 2010
Social

Copyright by BOLD THEMES. All rights reserved.