WnętrzaNowoczesne panele okienne we wnętrzach

Spośród wielu akcesoriów okiennych dostępnych obecnie na rynku, na pewno szczególną uwagę przykuwają nowoczesne panele oraz ekrany okienne. Są one coraz częściej wybierane do naszych wnętrz, zastępując tym samym tradycyjne firany oraz zasłony, z którymi wiele osób pożegnało się już właściwie na dobre.

Ekrany są zamiennie nazywane panelami zasłonowymi, chociaż możemy się również zetknąć z nazwą przesłony japońskie, więc warto o tym wiedzieć.Panele zasłonowe są niczym innym, jak specjalnie skonstruowanym systemem, który składa się z dwóch części – ruchomej oraz stałej. Ruchoma jest część mechanizmu, która pozwala na zsuwanie i rozsuwanie paneli, czyniąc je tym samym niezwykle praktycznymi oraz funkcjonalnymi.

Chociaż takie akcesoria okienne pojawiły się na naszym rynku stosunkowo niedawno, gdyż zaledwie kilkanaście lat temu, to mimo to, w bardzo krótkim czasie, zdobyły sobie one bardzo dużą liczbę zwolenników.Okienne ekrany mogą stanowić bardzo piękną i oryginalną dekorację całego okna. Kupno takich ekranów może być idealnym pomysłem na nowoczesny wystrój okna, a przy ich pomocy możemy zaaranżować zarówno okno w sypialni, jak i w salonie. Panele oraz ekrany mogą z powodzeniem zastąpić firanki oraz zasłony, a co więcej, mogą pełnić jednocześnie funkcję dekoracyjną wnętrza, bowiem takie jest ich zamierzenie.

Nie sposób także nie podkreślić praktycznego aspektu okiennych ekranów. Ich największą zaletą jest przede wszystkim fakt, że ekrany umożliwiają wygodny dostęp do okna, szybkie wietrzenie oraz otwieranie okien. Do niektórych ekranów oraz paneli są dodatkowo oferowane specjalne karnisze, dzięki którym można je bardzo łatwo przesuwać. Zamontowanie takich szyn nie jest trudne, a dzięki temu panele zasłonowe wydają się być jeszcze bardziej funkcjonalne.

Obok okiennych ekranów oraz zasłon w sprzedaży coraz częściej oferowane są nam również rolety, które także cieszą się sporym zainteresowaniem. Szczególnie duże grono miłośników wydają się mieć rolety rzymskie, dostępne obecnie w bardzo szerokiej gamie materiałowej oraz kolorystycznej. Rolety są również w stanie tworzyć bardzo efektowne dekoracje okienne, zwłaszcza we wnętrzach urządzonych w nowoczesnym stylu, nic więc dziwnego, że są tak chętnie nabywane.

NOWOCZESNE WNĘTRZA – PROJEKTY I ARANŻACJE

Zaprojektujmy wspólnie wnętrze

Jednym z powodów, dla którego zajmujemy się projektowaniem wnętrz, to radość z tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Uwielbiamy zbierać poszczególny elementy i tworzyć z nich coś co będzie służyło mieszkańcom przez kolejne lata. Dokładnie wsłuchujemy się w głos naszych klientów tak, aby efekt naszych prac był urzeczywistnieniem ich marzeń.
Kontakt
51 Francis Street, Darlinghurst NSW 2010
Social

Copyright by BOLD THEMES. All rights reserved.